private shopping services

Hakkımızda

Clubboon Hakkında

Clubboon; “özel alışveriş hizmetleri”, seçkin marka ve hizmetleri, çok özel fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuyor.

Clubboon'da giyim ve aksesuardan, ev dekorasyonuna; mekan ve etkinliklerden, tatil seçimlerinize kadar çok özel fırsatlar bulacaksınız.

Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için üye olmanız gerekiyor ama dert etmeyin, üyelik ücretsiz! Kampanya usulü, ilk gelen ilk alır prensibiyle çalışıyoruz; bu da alışveriş eğlencesinin bir parçası.

Amacımız özel alışveriş keyfini sonuna kadar yaşatmak. Bunun için yapmanız gereken tek şey günlük göndereceğimiz kampanya duyuru emaillerini takip etmek. Arkadaşlarınızı da bu ayrıcalıklı alışverişten haberdar etmeyi unutmayın. Paylaşın, paylaştıkça kazanın.

Vizyon/Misyon

Vizyonumuz;

Türkiye’nin en iyi özel alışveriş sitesi olmak.

En iyi olmak demek;

“Müşterilerine ve tedarikçilerine en iyi hizmeti veren; en saygın, en güvenilen; en yetkin ve en mutlu çalışanlara, en ileri teknolojiye ve süreçlere sahip; en iyi yönetilen, hissedarlarına en çok değer yaratan, çevreye ve topluma duyarlı, kendisini devamlı yenileyerek geliştiren” anlamına geliyor.

Misyonumuz;

Biz bir hizmet şirketiyiz ve varlık nedenimiz; müşterilerimizin beklentilerini, bu beklentilerin de ötesinde karşılamak üzere alışveriş hizmeti sunmaktır.

İletişim

Telefon/Faks
t. 444 0 725
f. +90 (212) 465 55 08

Adres
Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Beşyol Mah. Akasya Sok. No:17/2
Küçükçekmece / İstanbul